Jak nakoupit

Osobně

Na provozovně v Nivnici, ulice Brodská č.p. 525,

tel. číslo 777 744 655, pevná linka 572 694 051. Děkujeme!

Jedete-li kolem nás (cca v polovině hlavní ulice směrem od Uherského Brodu, po pravé straně), upozorní Vás červená reklamní cedule před domem a stačí jen zazvonit. Pokud ovšem cestujete speciálně k nám, je lepší se předem telefonicky informovat, zda jsme doma.

Na akcích

Dle přehledu v aktualitách na farmářských trzích, jarmarcích a kulturních akcích v našem okolí – většinou po Zlínském kraji.

 V obchodech, kde pravidelně odebírají..

  • dodáváme i do několika menších pekáren a cukráren, hotelů, čokoládoven atp.
  • pokud máte tip, kde by jste nás chtěli vidět, napište 🙂
Elektronicky

Přes emailovou adresu – jancapovidla@seznam.cz

Telefonicky

viz kontakty a pevná linka na provozovnu: +420 572 694 051.

Prohlášení o ochraně osobních údajů

Webová prezentace povidla.eu v maximální míře respektuje soukromí. Můžete ji procházet zcela anonymně bez nutnosti registrace či přihlášení. Web nepoužívá cookies, Google Analytics, Facebook pixel ani jiné nástroje sloužící k identifikaci a monitorování přístupu jednotlivých uživatelů.

Veškerý obsah webu je poskytován bez záruky a provozovatel nenese žádnou zodpovědnost za škody způsobené užíváním webu, chybami, výpadky nebo některou z odkazovaných stránek. Obsah webu je v celém rozsahu chráněn autorským právem. Není-li výslovně uvedeno jinak, není možné obsah přebírat, kopírovat, reprodukovat ani dále šířit jinými kanály, s výjimkou tisku pro osobní potřebu. Souhlas s užitím obsahu musí být vždy písemný a lze o něj požádat e-mailem.